Pricelists.org Pricelists.org

HALMAR

2 342
aktuálních nabídek
před 7 měsíci
Naposledy aktualizováno

Ceník

Absynt, fi440x750, czarny Cena 749,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Bella stół dąb naturalny 1400-1800x800x740 Cena 989,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Almero 900x350x760 dąb złoty Cena 529,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Babu biało / niebieskie Cena 399,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Babu biało / różowe Cena 262,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Babu sosnowe Cena 172,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Bingo, 76x120x60, Biały Cena 872,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Double, 75x120x55, Biały / Sonoma Cena 240,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Emu dąb wotan 1200x550x780 Cena 91,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Glam dąb złoty 1200x600x750 Cena 881,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Elena białe 1200x550x760 Cena 820,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Glen białe 1200x600x760 Cena 127,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Gross dąb wotan / antracyt 1490x500x1060 Cena 283,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Gross dąb złoty / biały 1490x500x1060 Cena 813,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Kalam sonoma biały 1200x600x770 Cena 991,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Komputerowe olcha 800x500x760 Cena 649,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Lipo dąb złoty 1100x350x800 Cena 716,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Len białe 100x550x770 Cena 918,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Lajt biały mat 1100x350x800 Cena 248,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Mobi 730x400x630-930 Cena 577,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Puzzel 1220x570x850 biały / dąb złoty Cena 412,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Puzzel, 85x122x57, Biały / Sonoma Cena 985,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Rivera II, 1200x640x1200 , Sonoma Cena 849,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Rivera I, 840x460x1420, Sonoma Cena 724,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Biurko Szafir 1200x550x790 Cena 778,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Complet Stolików K2, fi400x400 oraz fi600x480, wielobarwny Cena 127,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fergon stół 1600-2200x900x750 Cena 267,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Bali 2 beżowy 750x950-1580x1000-790x490 Cena 350,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Bali 2 cappucino 750x950-1580x1000-790x490 Cena 252,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Bali 2 czarny 750x950-1580x1000-790x490 Cena 944,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Bali popiel 770x800-1390x1010-840 Cena 895,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Bali 2 popiel 750x950-1580x1000-790x490 Cena 927,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Baltazar 720x670x710x480 Cena 494,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Bali beżowy 770x800-1390x1010-840 Cena 636,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Boto popielaty 750x10060x1010x460 Cena 735,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Dziecięcy Trampolina, 75x72x83, Niebieski Cena 607,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Coper 690x820x750x420 Cena 345,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Dziecięcy Trampolina, 75x72x83, Czerwony Cena 976,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Dziecięcy Ball ,75x49x52, wielokolorowy Cena 571,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Dziecięcy Trampolina, 75x72x83, Zielony Cena 822,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Elegante 2 ciemnozielony 720x600790x400 Cena 237,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Dziecięcy Trampolina, 75x72x83, Purpurowy Cena 515,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Fassa XL ciemny popiel 1720x750x830x500 Cena 923,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Elegante popielaty 720x600790x400 Cena 587,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Fassa ciemny popiel 590x640x910x520 Cena 525,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Gabinetowy Chors, 66x70x106, Brązowy Cena 480,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Gabinetowy Mokosz, 66x49x116, Czarny Cena 420,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Gabinetowy Mokosz, 66x49x116, Beż Cena 923,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Gabinetowy Blimo, 990x580x600, Czarny Cena 652,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Gabinetowy Perun, 64x115x45, Czarny Cena 713,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Gabinetowy Chors, 66x70x106, Czarny Cena 903,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel gabinetowy Rod czerwony bez podnóżka Cena 243,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Gabinetowy Rod pomarańczowy z podnóżkiem Cena 595,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Gamingowy Rod, 55x126x46, Czerwony Cena 189,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Gabinetowy, Blimo, Limonkowy Cena 734,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Gabinetowy Mokosz, 66x49x116, Szary Cena 459,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Gabinetowy Trojan, 65x120x45, Czarny Cena 574,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel GabinetowyMokosz, 66x49x116, Brązowy Cena 345,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Gamingowy Rod, 55x126x46, Porańczowy Cena 489,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Hel, 52x65x75x45, Beżowy Cena 308,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Hel, 52x65x75x45, Ciemny Szary Cena 343,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Hel, 52x65x75x45, Jasny Szary Cena 661,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Hel, 52x65x75x45, Ciemny Niebieski Cena 121,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Hel, 52x65x75x45, Wielobarwny Cena 441,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Indian naturalny 690x700x1030x460 Cena 759,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Iwaldi, 69x76x82, Czerwony Cena 250,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Iwaldi, 69x76x82, Turkusowy Cena 352,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Losi beżowy 730x760x990x53 Cena 461,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Krol czarny 780x720x800x450 Cena 445,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Losi jasny popiel 730x760x990x53 Cena 87,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Krol ciemnozielony 780x720x800x450 Cena 537,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Krol bordowy 780x720x800x450 Cena 536,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Lako popielaty 730x780x860x460 Cena 276,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Lusi beżowy 740x730x720x430 Cena 748,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Lotto popiel 670x750x1030x42 Cena 795,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Marvel bordowy 750x830x1030x500 Cena 280,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Lotto beżowy / brąz 670x750x1030x42 Cena 434,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Losi niebieski 730x760x990x53 Cena 86,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Marvel musztardowy 750x830x1030x500 Cena 300,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Mari popiel 690x700x940x410 Cena 317,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Mari beżowy 690x700x940x410 Cena 346,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Marvel popielaty 750x830x1030x500 Cena 395,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Ogrodowy Manitoba, 80x74x71, Brązowy Cena 757,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Molo jasny popiel 760x780x1020x430 Cena 244,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Remo 800x730x840x410 bordowy Cena 76,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Parada kremowy 750x1030x940 Cena 449,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Remo 800x730x840x410 ciemnozielony Cena 500,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Pop popielaty 660x580x640x410 Cena 296,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Priuso Bordowy 550x540x780x460 Cena 708,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Remo 800x730x840x410 popiel Cena 496,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Priuso Ciemnozielony 550x540x780x460 Cena 533,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Rav granatowy 700x780x1000x480 Cena 699,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Solo 2 ciemnozielony 690x760x810x460 Cena 83,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Solo jasny popiel 690x760x810x460 Cena 421,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Tyrio popielaty 750x860x910x480 Cena 323,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Viola popiel 760x830x970x440 Cena 107,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Viola beżowy 760x830x970x440 Cena 257,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Walhalla, 86x84x96x36, Biały Cena 306,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci
Fotel Viola ciemny popiel 760x830x970x440 Cena 91,00 PLN Dostupnost Dostupné Naposledy aktualizováno před 7 měsíci

Ceny a dostupnost se mohou změnit. Naposledy aktualizováno: 08.02.2026 09:59.